مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» تاریخ برگزاری مراسم The Game Awards معلوم شد

تاریخ برگزاری مراسم The Game Awards معلوم شد

تاریخ برگزاری مراسم The Game Awards معلوم شد

یکی از مراسم های باقی مانده برای امسال که خیلی ها منتظرش هستند، مراسم The Game Awards است و حالا از تاریخ برگزاری آن اطلاع پیدا کرده‌ایم.

خالق، تهیه کننده و مجری مراسم The Game Awards، جف کیلی قبلا گفته بود که نمی گذارد ویروس کرونا این رویداد را لغو کند.حالا تاریخ برگزاری مراسم به شکل رسمی اعلام شده و در روز 10 دسامبر (20 آذر) باید همه منتظر معرفی بهترین بازی‌های سال باشند.

این مراسم از لس انجلس، لندن و توکیو استریم می‌شود و طرفداران می‌توانند انتظار معرفی‌ها، دموها و استریم‌های جدید را هم داشته باشند. یک بخش تازه هم برای رقابت به مراسم اضافه شده که روی نوآوری در قابل دسترس بودن بازی‌ها تمرکز دارد. این جایزه را به استودیویی می دهند که با نوآوری در زمینه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، بازی‌های ویدئویی را توسعه دهد.

در سال 2020 شاهد عرضه بازیهای مهمی بوده‌ایم که رقابت برای بهترین بازی سال را بسیار سخت می‌کند. فاینال فانتزی 7، گوست آو سوشیما، Half-Life: Alyx، پرسونا 5 رویال، Ori and the Will of the Wisps و The Last of Us Part 2 همگی شانس این را دارند که از برندگان باشند. از سوی دیگر مورد انتظارترین بازی سال، Cyberpunk 2077، هنوز به بازار نیامده است. بنابراین امسال رقابت بسیار زیاد است و پیش‌بینی آن اصلا کار سختی است.

منبع : ویجیاتوآرایشی بهداشتی
فرم ارسال نظر

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


مشاوره روانشناسی به صورت چت آنلاین« جلسه اول رایگان » مشاوره روانشناسی به صورت چت آنلاین« جلسه اول رایگان » مشاهده